Aktualizace map ČR C5-00

pepik
Návštěvník
Přístroj: Nokia c5-00
Kontaktovat uživatele:

Aktualizace map ČR C5-00

Příspěvekod pepik » 27 kvě 2015, 18:46

Dpbrý den,

lze nějak ještě bezplatně aktualizovat mapy ČR do offline navigace (jak bylo slibováno přimé koupi tohoto přístroje)? Prosím - jak.
Mně se tam neustále cpe HERE (to je zdarna?) nebo nějaká česká firma se slovy - vložit do košíku.

Lze tedy opravdu bezplatně AKTUALIZOVAT 6 let staré mapy pro navigaci pro Nokia C5, nebo tím, že se to dostalo pod Microsoft, tak - "všechno špatně, zpátky na stromy a začít znova"?

Děkuji za jakoukoli odpověď - když aktualizace projde - mám ji zdarma a nevadí mi Nokia. Když Microsoft tyto závazky nepřevzal - nechť Nokia pod Microsoftem zhyne na úbytě.

Děkuji moc a moc za jakoukoliv odpověď, ale v současné době fakt už mě to nebaví - hledám co s tím (mohli byste kouknout i na jiné dotazy i na Vašem fóru). Lze ty 5 let staré mapy normálně!!! (pro smrtelníka) aktualizovat? Na displeji mobilu vidím:

nokia.com/maps/support
maps.ovi.com
navteq.com
nav2.com.cn

Ozkoušel si to nějaký manager z MS?
Nebo na to kašle a je placený konkurencí, aby majitele mobilu NOKIA naštval, a tedy zničil prodej novějších modelů - Lumia? Proč si to MS nechá líbit?

Nebo svůj obchod chce postavit na tom, že Nokia se nenosí a LUMIA je Bůh?
Majitele Nokia to naštve (asi úplně zbytečně) a začnou přemýšlet o tom, proč ... Vždyť každý tento spotřební matroš podléhá obnově - když budu spokojen s Nokií, tak si jí koupím (i když se to bude jmenovat jinak) a nejen - koupím to i děckám k narozeninám, maturitě ....

Do Prčic - proč nejde na Nokia C5-00 úplně normálně aktualizovat mapy ČR?

Žena má tablet - takže další můj nákup bude mobil s telefonem a SMS a vše ostatní ať si výrobci mobilů strčí do ...? Internet - nepotřebuji. Navigaci - nepotřebuji (na staré mapy kašlu ....)

Fakt se MS vyplatí to, že aktualizovat mapy ČR na Nokia C5-00 je tak přístupné, jako když jejich manažerovi řeknu, aby mi vypočítal intervaly, kdy je parabolická funkce je větší než 0? Tak je docela lituji.

Jiří Havel
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace map ČR C5-00

Příspěvekod Adalbert72 » 28 kvě 2015, 02:38

C5-00 má nárok na verzi mapové aplikace 3.04, která navigovala zdarma. Nevlastním již přístroj se stejnou verzí systému (S60 3rd FP2), tudíž nemám jak zjistit, zda se letošní Update mapových podkladů z 26/3/2015 týkal i Tvého přístroje. Zatím to vypadá na omezení pouze pro S^3. Nokia Suite a její sekce stahování Map by po připojení k PC měly v kladném případě Update nabídnout.
Chybí ovšem bližší info o Tvé verzi mapové aplikace, a verzi mapových podkladů (lze zjistit v aplikaci Mapy "O aplikaci"), takže nemám potřebný záchytný bod, od kterého by se odvíjela konkrétnější odpověď...
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked

Zpět na “Nokia C5”