Po hacku N8 mi nejdu niektore programy

O Nokia N8
solide
Člen fóra
Přístroj: N8
Kontaktovat uživatele:

Po hacku N8 mi nejdu niektore programy

Příspěvekod solide » 05 říj 2012, 07:47

ahoj po hacku N8 metodou Doncaprio.com Symbian Belle Hack

Kód: Vybrat vše

http://www.doncaprio.com/2012/03/how-to-hack-symbian-belle-phones-nokia-n8-e7-nokia-701-and-others.html
ktora prebehla na 1.raz bezproblemov a spravil som ju presne podla navodu som zistil ze hack funguje lebo sa mi objavila zlozka "private" ale prestalo mi fungovat viacero programov ako mapy,Twitter, obchod,YouTube,zapis, sprievodcovia a ine. Programy nejdu spustit ani z uvodnej obrazovky a ani z menu. Ked tapnem na ikonku programu telefon jemne zavibruje ale nic sa nedeje. Problem pretrvava aj po hard-resete ktory som spravil navolenim *#7370# . Ked vypnuty telefon pripojim k pocitacu ukazu sa mi dva nove disky kde v jednom /c/ je aj zlozka private. Neporadi niekto co s tym? Je to chyba telefonu alebo sa nieco po...lo pri hacku? Ak ano ako by som to dal do povodneho stavu? Ked chcem dat reinstal software cez PC Suite vzdy mi to spadne. dakujem za kazdu, dobru radu. J
solide
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Re: Po hacku N8 mi nejdu niektore programy

Příspěvekod solide » 05 říj 2012, 09:03

P.S: teraz sa mi podarilo cez Pc Suite reinstal software, problem so spustenim programov vsak stale pretrvava -:(
Adalbert72
Moderátor
Přístroj: N8-00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Adalbert72 » 05 říj 2012, 16:14

To vypadá, jakoby si v telefonu někdo hrál s funkcí “disk admin“. Škoda, žes nepoužil Norton hack ze zdejších stránek, nikdo Ti totiž nezaručí, že tam ten DonCaprio neprovedl nějaké modifikace. Výjimečně se někomu něco s telefonem stalo, ale tohle slyším poprvé, a to jsem zmíněným Nortonem hackl již řadu telefonů. Navíc je tam použit dnes již starý Installserver v. 1.4, na Belle je již potřeba 1.5, popř. 1.7 (Refresh, FP1). Teď bych asi být Tebou tel. flashnul pomocí Navifirm/Phoenix, protože jiná cesta není, když Hard reset nezabral...
2x N8-00 Dark Grey, v.111.40.1511 Belle Refresh h@cked
šulda
Zlatý člen
Přístroj: E7 Belle Refresh

Příspěvekod šulda » 05 říj 2012, 17:36

solide>> k odkazu který jsi sem dal jen tolik -> viewtopic.php?p=135927#p135927 (mé vyjádření by zřejmě bylo vulgárnější). K problému, hack nezpůsobí sám o sobě takovýto problém a taky pochybuju že by to bylo jiným původem hacku, podle mě to bude klasika Norton, tohle způsobí vylomemniny v systémových složkách tak nám prozraď co vše jsi tam vytvářel krom editace poznámek? Jinak po tvým laborování ti doporučuji formát všech pamětí a flash FW pomocí Nokia Care Suite či Phoenix.
Musí se jen umřít.
solide
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod solide » 06 říj 2012, 08:18

Prave ze som nevytvaral nic :(
Naposledy upravil(a) solide dne 07 říj 2012, 10:15, celkem upraveno 1 x.
solide
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod solide » 06 říj 2012, 08:22

Chcel som si len tie poznamky vyeditovat v PC lebo ich mam v mobile vela, a nie pracne cez telefon. Snazil som sa postupovat presne podla navodu a hackol N8, chybicka sa ale mohla vloudit :? . A potom mi prestali ist tie programy. Telefon mam v zaruke, ked ho dam do servisu po hard-resete bude vidiet ze sa s nim nieco robilo? Alebo by som mal ist do toho flashnutia, napriklad cez Nokia Care Suite? Bojim sa vsak aby mi pocas toho telefon uplne neodisiel :o Prosim nebol by niekto taky laskavy a nepomohol by mi s tym, ze by mi krok po kroku vysvetlil ako mam postupovat? Velmi pekne dakujem a ospravedlnujem sa za mozno laicke otazky. J
solide
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod solide » 08 říj 2012, 13:03

Vojak sa stara, vojak ma -:) nasiel som tento postup na inom fore, /s dovolenim autora uiqjirka/:
Google poradí kde stáhnout Nokia Care Suite 5.0 2012.22.1.3

Kód: Vybrat vše

http://www.ulozto.net/xsstT7u/nokiacaresuite5-02012-22-1-3-zip

Nainstaluješ,spustíš,otevřes záložku Product Support Tool For Store,nahoře zaškrtni automatic product selection.Připoj telefon,po rozpoznání telefonu položka Tools-firmware download.Otevře se ti okno a dáš check online.Zaškrtni Optional Content Files.Pak Download.
Až se to stáhne dole vlevo Programming a volba Refurbish.Flash firmwaru bude možná spouštět nadvakrát tak nepanikařit.Poprvé po přepnutí do flash módu se instalují ovladače což někdy trvá déle, takže skoci error, že telefon nemáš připojen.Nic se neděje telefon zapneš a začneš znovu a napodruhé to bude již ok.

Mne to vsetko prebehlo na 1x, a vsetko uz funguje ako ma. Treba si len davat pozor pri spusteni stahovania /start/, totiz nevybehne ziadne okno,to ze stahuje fw vo velkost skoro 1,35 GB vidis len ked das podrobnosti stahovania/ Velmi pekne dakujem za ochotu pomoct. :idea:
Naposledy upravil(a) solide dne 08 říj 2012, 13:54, celkem upraveno 1 x.
šulda
Zlatý člen
Přístroj: E7 Belle Refresh

Příspěvekod šulda » 08 říj 2012, 13:11

Je jedno jestli Nokia Care Suite nebo Phoenix a pokud bys otevřel oči tak Phoenix i s návodem je tady na fóru a co skutečně nechápu je jak někdo zdeformuje vlákno nesmyslně dlouhým odkazem a vůbec ho to netrápí, při takovým přístupu se pak těžko hledá pomoc.
Edit: než sem to dopsal už to někdo opravil.
Musí se jen umřít.
solide
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod solide » 08 říj 2012, 13:18

šulda píše:Je jedno jestli Nokia Care Suite nebo Phoenix a pokud bys otevřel oči tak Phoenix i s návodem je tady na fóru a co skutečně nechápu je jak někdo zdeformuje vlákno nesmyslně dlouhým odkazem a vůbec ho to netrápí, při takovým přístupu se pak těžko hledá pomoc.
Edit: než sem to dopsal už to někdo opravil.

Suldo, Suldo, ty uz asi iny nebudes, vies este okrem prevracania oci a osocovania nieco ineho? Ked si bol taky mudry preco si za tri dni neporadil nieco konkretne? Skus niekedy otvorit oci aj ty :oops: S Nokia Care Suite je preflashovanie uplne jednoduche a ide raz-dva. Za tri dni ako je stary moj prispevok tak si sa k nicomu inemu nedostal ako ku vseobecnym kecom a poucovaní :o Napadaju ma v suvislosti s tebou tiez ine vyrazy, " (mé vyjádření by zřejmě bylo vulgárnější). " Ale nechajme to tak. Ved toto forum nie je o osocovani ale o vymienani skusenosti, ale aj o poradeni a pomoci tym druhym, menej skusenym, ze?

Zpět na “Nokia N8”