Najít můj telefon

O systému Windows Phone
chali
Nováček
Přístroj: N8
Kontaktovat uživatele:

Najít můj telefon

Příspěvekod chali » 16 úno 2014, 21:34

Zdravím odbroníky, chtěl bych se prosím zeptat, planuji si pořídit telefon s Windows Phone 8, dokáže mi někdo říct jak je spolehlivá funkce najít můj telefon kdo jí už využívá? Při vypnutých datech a GPS je aplikace nefunkční nebo jí lze aktivovat pomocí SMS příkazů?Nikde na internetu jsem jí nenašel. Případně čím jí nahrazujete??Děkuji
Administrator
Administrator
Přístroj: Nokia Lumia 925
Kontaktovat uživatele:

Re: Najít můj telefon

Příspěvekod Administrator » 17 úno 2014, 07:34

Ne, nelze ji aktivovat na dálku, je třeba ji mít zapnutou předem. Nelze ji nahradit.
Spolehlivost je různá, mnohokrát se mi stalo, že nebyl mobil k dohledání, ačkoli loguji svou polohu v pravidelných intervalech, na webu se mi zobrazuje někdy se značným zpožděním.
myLUMIA.cz
můj svět, moje Lumia
chali
Nováček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod chali » 17 úno 2014, 17:52

Dekuji za reakci,takze jestli to chapu dobre,aplikace musi byt stale zapnuta,bez zapnutych dat a gps polohy je aplikace nefunkcni defacto?a teoreticky kdyz zlodej najde takovy telefon ve kterem je vse zapnuze a nema zamek obrazovky,tak jej muze jednoduse vypnout a majitelovi se nepodari telefon ani zamknout,prozvonit,zkratka nic a na marketplace zadna alternativa neexistuje,chapu vse dobre?dekuji
Administrator
Administrator
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Administrator » 18 úno 2014, 06:21

Tak je to u všech telefonů. Zloděj se nebude obtěžovat s vypínáním dat, vypne celý telefon a zformátuje ho.
myLUMIA.cz
můj svět, moje Lumia
chali
Nováček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod chali » 18 úno 2014, 10:24

To ano, ale jestli WP nemají co ted iOS, neuděla se tovární nastavení dříve než zadaním heslo a cela tá aplikace je vázána na apple id,takže i když zformatuje tak pro přihlášení bude potřebovat zadat udaje a heslo jestli se nepletu,samozžejmě ten kdo bude o tom něco vědět tak to obejde
Administrator
Administrator
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Administrator » 19 úno 2014, 14:07

To je ale ochrana proti použití telefonu po krádeži, ani Apple nenajdete, pokud někdo telefon vypne
myLUMIA.cz
můj svět, moje Lumia

Zpět na “O Windows Phone 8 všeobecně”