Hra AE Barn Story nejde znovu nainstalovat

O hrách pro Windows telefony a mobilní XBOX
Ludva II
Nováček
Přístroj: Nokia Lumia 1520
Kontaktovat uživatele:

Hra AE Barn Story nejde znovu nainstalovat

Příspěvekod Ludva II » 23 dub 2015, 22:26

Mám NOKIA Lumia 1520, OS WP 8.1 Denim a měl jsem nainstalovanou a funkční hru AE Barn Story. Chtěl jsem si doinstalovat aktualizaci Update GDR2, ale nainstalovalo mi to Win 10. Telefon se mi sekal. Vše jsem si zazálohoval a vrátil se k WP 8.1 Denim přes Lumia Software Recovery a následně obnovením ze zálohy na OneDrive. Hra se mi však nenainstalovala a i přes Store mi to již nejde, protože se tam píše "Aplikace již není publikována." Při pokusu nainstalovat ji ručně z SD karty pomocí souboru xap přes Store/Nainstalovat místní aplikace/ to píše, že je to nepodporovaná aplikace a hra. Není vysvícena, takže nejde vybrat pro instalaci a píše to, že je nedostupná. Také se v mobilu píše, že některé aplikace na SD kartě můžou být zastaralé a pokud se rozhodnu je nainstalovat, tak mi bude připravena aktualizace ke stažení ze Store. Poraďte. Děkuji. Ještě poznámka: s OS Win 10 hra jela.
Ludva II
Nováček
Kontaktovat uživatele:

Re: Hra AE Barn Story nejde znovu nainstalovat

Příspěvekod Ludva II » 28 dub 2015, 13:27

Administrátore, ani ty nic nevíš o tomto problému? Žádná odpověď zde?!
Administrator
Administrator
Přístroj: Nokia Lumia 925
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Administrator » 29 dub 2015, 00:17

můžeš psát vykříčníků kolik chceš, nikdo tu nemá povinnost ti odpovídat. Když není aplikace publikována, prostě ji nenainstaluješ
myLUMIA.cz
můj svět, moje Lumia
Ludva II
Nováček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ludva II » 03 kvě 2015, 20:13

Vykřičník byl jeden s otazníkem Admine. Vím, že nemá nikdo povinnost ,mne odpovídat. Jsi ale Admin, tak by možná stálo za to, se k problému vyjádřit i z pohledu Admina. Ne jen stroze napsat, že když aplikace není publikována, že nejde nainstalovat. To vím i bez Tebe a Tvého, s prominutím, hloupého vyjádření. Admin jsi proto, že máš daleko větší přehled než my normální uživatelé. Jsi se stránkami myNokia a teď myLumia spojen a tak očekáváme, my normální uživatelé, nějakou pomoc ..., nejen upozornění od Vás na to, že tu nebo onu aplikaci/hru si můžeme pořídit, ale, i upozornění třeba na to, že hra již nemá podporu OS WP8.x, i když je zajímavé, že pod OS WP8.x pořád jede. Prostě se z pohledu Admina na to podívat. I tím se Admin odlišuje od nás běžných uživatelů mobilů.
Administrator
Administrator
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Administrator » 03 kvě 2015, 20:54

ne, vidím to jinak. Admin jsem proto, abych to tu administroval.
Větší přehled možná mám, (ale také mít nemusím, můžu být jen prostým programátorem), ale v žádném případě nemám povinnost odpovídat bohatě nebo "nehloupě".
Tohle není placená podpora, aby tu měl kdokoli právo druhým, a především moderátorům, doporučovat, jak a k čemu by se měli vyjadřovat a na co by měli reagovat s vyjímkou slušného chování a za dodržení stanovených pravidel.

Jde o fórum, tedy jeden druhému tu radíme, když víme a chceme, nikdo nemá právo tu něco očekávat.

Pokud je aplikace stažena ze Store, prostě ji znovu nenainstaluješ, nevím, co k tomu víc napsat. Nesouvisí to s podporou WP8 nebo W10.
myLUMIA.cz
můj svět, moje Lumia
Ludva II
Nováček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ludva II » 30 kvě 2015, 20:44

Admine, admine, chce se mi Ti odpovědět, i když samo nemám žádnou povinnost, že hra Barn Story jde nainstalovat. Z jejího názvu zmizelo AE, protože ji vydává již jiná společnost, ale z původní hry neztratíte nic, vše se ze serveru aktualizuje přes svoji registraci. Také je vydána nová hra Barn Story: Farm Day. Nic od Tebe admine neočekávám. Přeji hezký den. :D
Administrator
Administrator
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Administrator » 31 kvě 2015, 22:33

Neresil jsem, jestli byla či nebyla publikovana, jen jsem komentoval, co jsi napsal
myLUMIA.cz
můj svět, moje Lumia

Zpět na “Hry pro Windows telefony”