Dual Panel Calendar Widget For Nokia N97

Aplikace pro dotykový displej s rozlišením 640x360pix, Nokia N8, X6, N97, 5800, 5530 další
filini28
Zlatý člen
Přístroj: Htc HD2=Masakr !!!
Kontaktovat uživatele:

Dual Panel Calendar Widget For Nokia N97

Příspěvekod filini28 » 11 lis 2009, 21:31

Dle origo nazvu nenalezeno..
It is a calendar events list in dual panel mode with the following 10 events of your calendar from the current time on. It’s made to replace the default Nokia’s calendar widget which is really dumb and not very informative.I like to have my important information with just a glance to my mobile, so I’m reminded more frequently of what’s “coming next”this week/day

Jedná se o události v kalendáři seznamu v duálním režimu panel s následujícími 10 akcí v kalendáři z aktuálního času. Je vyrobeno nahradit výchozí Nokia kalendář Gadget, který je opravdu hloupé a nepříliš informative.I chtěli mít své důležité informace jen s pohledem na můj mobil, takže jsem si připomněl častěji, co je "přijde" tento týden / den

Z Prekladace moudry nejsem,zrejme jde o lepsi zobrazeni ukolu v kalendari-na displeji,viz obrazek.

Download:
http://www.mobi92.com/apps/s6v3/coming_ ... et_n97.zip
Přílohy
coming_next_00.jpg
coming_next_00.jpg (49.69 KiB) Zobrazeno 3058 x
Vocko88
Nováček
Přístroj: 5800
Kontaktovat uživatele:

Re: Dual Panel Calendar Widget For Nokia N97

Příspěvekod Vocko88 » 11 lis 2009, 21:52

já bych fakt nerad rejpal, a předem chci říct, že si vážím toho, že sem přidáváte aplikace, ale je tak složitý přeložit popř. se s někým domluvit na přeložení popisu?
Díky za pochopení...
filini28
Zlatý člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod filini28 » 11 lis 2009, 22:02

To jako ze mam jit vzbudit pani ucitelku co me pred 20 lety ucila?Ja delam co muzu,vubec nemam povinnost to jakkoliv prekladat a tak aspon pouziju prekladac,nekdy je to lepsi,nekdy horsi.Uz tu byla i vytka,at i ten cesky preklad poupravim,i to se snazim delat,nicmene si myslim ze konkretne u teto aplikace preklad neni potreba zadny.Ja vyjdu vstric kazdemu-pokud je to v mych silach,ale zas by se to nemelo prehanet a pokud s tim mas problem,origo text mas nahore a ten počeštěný prehledni,aspon si tak budes moct origo prelozit lepe.
Doufam totiz,ze se par uzivatelu,kterym ty me smodrchaniny nevadi,najde.Preji ti i nadale pohodlne stahovani a pokusim se aspon chlup polepsit...
libca
VIP člen
Přístroj: 5800XM, N96, 3200 :)

Příspěvekod libca » 12 lis 2009, 15:36

Myslím si, že pro většinu uživatelů "chytrých telefonů" by anglický text neměl být problém.. ;)
Byl bych spíše rád, že se někdo snaží dělit se s námi o aplikace, které objevil ;)
Nokia 5800XpressMusic Blue + 8GB Nokia MicroSD
Používejte funkci HLEDAT a dívejte se kolem sebe. Je zbytečné mít zde několikrát jednu a tu samou věc. :)
hutch

Příspěvekod hutch » 12 lis 2009, 17:00

Souhlasim, v dnešní době už každej snad umí aspoň trochu anglicky a dokáže si poradit :lol:
Speret
Člen fóra
Přístroj: Nokia 5800 XpressMus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Speret » 12 lis 2009, 20:03

tak já sem celkem out :D učím se na škole němčinu :D ale google není špatnej :) takže kdo to chce přeložit at použije překladač :) tot můj názor

jinak šlape vám to na 5800?díky
P800
Pravidelný člen
Přístroj: Nokia N900
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod P800 » 12 lis 2009, 22:32

Dle mého názoru.. jsme na českém fóru. Porozhlédnu-li se na pár neanglicky mluvících diskuzí, kde se snaží zachovat pravidla, bývá vše přeloženo. Aplikací zase není tolik a popisy nebývají rozsáhlé. Když něco dělám, dělám to pořádně.

Zábavné je, když tyto aplikace resp. popisy přikládají lidé, kteří skutečně anglicky neumí. Potom vlastně ani netuší, o co jde. Ale jsou důležití, že přispěli do fóra. Nepřijde vám to zcestné, mluvit o nečem a nevědět o čem?

P.S. Použiji-li citaci z cizího fóra, uvedu zdroj. Je to slušné. Ti lidé s tím měli práci, možná i překládali z jiného jazyka než anglického..
Stát je největší zloděj...
filini28
Zlatý člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod filini28 » 13 lis 2009, 05:36

Jak vidim,pote co jsi me nepravem napomenul v jinem tematu a ja ti to vic nez adekvatne vratil,samozrejme v souladu se vsemi pravidly,tak uz jsi tu zas a ja to cekal.Najdou se zde totiz i taci,kteri uvedou aplikaci stejne jako ja,jen bez jakehokoliv prekladu,ale vybral sis opet me.K veci.Ze ani nevim co sem davam....Vim to velice dobre,aplikaci mi probiha rukama opravdu hodne a teprve zvazuji kterou sem dam,abych to sem jen bezhlave nehazel jak nejaky robot...A proto ze umim anglicky jen par slovicek a pomaham si prekladacem,snad jeste neni duvod me karat,jiste to oceni ti,kteri jsou jako ja s ENG na stiru a usetrim jim tu praci pouzit prekladac.Jinak u 99,9% aplikaci je uveden zdroj a to v okenku pri stahovani :idea:.Opravdu se nesnazim byt nicim dulezity,ale vec se ma takto-samozrejme to nikoho nezajima,jen zde uvedu duvod,ze opravdu pridavani ruznych veci ode me nema za duvod nejake predvadeni se:V breznu jsem byl zranen http://www.motorkari.cz/forum-detail/?ft=61955&fid=31 a od te doby jsem invalida.A tak pri ruznych pobytech ve spitalech a lecebnach mam vic casu nez vy ostatni a prolezam ruzna zahranicni fora,kde hledam programy pro telefon,protoze ten je spolu s moto,muj hlavni konicek.A nesmirnou radost by mi udelalo,kdybych vedel,ze se konkretni programek nekomu hodil.
To je asi tak vse co jsem chtel uvest do reality a vsem preju aspon minimalni spokojenost s tim,co zde uvadim.
A ted me omluv,i v tuto hodinu jdu pohledat zase nejake programky....... :arrow:
P800
Pravidelný člen
Přístroj: Nokia N900
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod P800 » 13 lis 2009, 12:40

Chlape, neber to osobně, můj příspěvek byl obecný. Pravda, Ty jsi z těch co udělají Ctrl+C --> Ctrl+V a hotovo. Tohle přece není žádná světoborná práce, za kterou by bylo potřeba sklízet obdiv. Denně projdu pár zahraničních diskuzí, které mám v Bookmarku a vidím to stejné. Jenže na anglicky mluvících anglicky, na maďarském maďarsky atd... jen na českém anglicky.

Cituji Tě: "K veci.Ze ani nevim co sem davam....Vim to velice dobre".

Ale hned v prvním příspěvku uvádíš: "Z Prekladace moudry nejsem, zrejme jde o lepsi zobrazeni ukolu... ". Jak to tedy je? Víš o co jde nebo ne?

Ještě se vracím. Je mi líto a vůbec Ti nezávidím co jsi prožil a co prožíváš. Taková věc je smutná. Ale právě proto chlape, že máš více času než my, co musíme chodit do práce (věř, že by si to s Tebou nikdo nevyměnil), dej si více práce s překlady. Aplikaci alespoň vyzkoušej, klidně i přelož v překladači, poraď se třeba se sousedem co umí víc anglických slovíček než Ty. Potom to bude bomba!
Stát je největší zloděj...
filini28
Zlatý člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod filini28 » 13 lis 2009, 13:19

Zapomnel jsi napsat ze ne vsechny preklady za moc nestoji a bohuzel to na Ceskem foru musi byt i Anglicky,protoze kdyz jsem to sem dal jen Cesky,okamzite jsem dostal vynadano,at nechavam i origo text.Soused mi moc neporadi,ta stara zenska je totiz porad na mol....Pokusim se polepsit a nez davat preklad co nema ani hlavu ani patu,necham jen origo popis,jako je to uz nekde...

Zpět na “Aplikace pro Symbian 5th a Symbian^3”