Pravidla Nokiafora myNokia.cz

Aneb co je vhodné vědět dříve, než se zeptáte
Uživatelský avatar
Administrator
Administrator
Příspěvky: 1818
Registrován: 01 led 2005, 01:00
Přístroj: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Pravidla Nokiafora myNokia.cz

Příspěvekod Administrator » 26 úno 2010, 13:28

1. Před založením nové diskuze má každý povinnost použít vyhledávání. Pokud již podobné téma existuje, nikdy nezakládá nové.

2. Snažte se prosím používat takové výrazy, aby byly srozumitelné pro většinu populace. Sleng není moc preferovaný.

3. Prosím tolerujte názory jiných, i když s nimi nemusíte souhlasit.

4. Reklamy do fóra nepatří. V případě zájmu o umístění reklamy ve fóru prosím kontaktujte forum(zavinac)mynokia.cz.

5. Fórum na myNokia.cz je věnováno především mobilním telefonům a službám Nokia a dalším multimediálním přístrojům. Prosím snažte se držet tohoto tématu.

6. Nedávejte novým topicům jména "Pomoc prosím, dotaz", "Nejde to" a podobně, taková témata mají minimální čtenost. Snažte se vždy vystihnout podstatu problému, aby se vám dostalo odpovědi.

7. Svůj topic vždy zařaďte do správné kategorie. Špatně umístěná témata budou přesouvána bez ponechání stínů. Navíc nevkládejte nesouvisející příspěvky do existujících témat.

8. Jakékoliv urážky, nadávky, vulgarismy na stranu uživatelů, moderátorů nebo administrátorů budou vymazány a uživateli hrozí i další postih.

9. Příspěvky obsahující pouze smajlíky jsou zakázané (to platí i na chatu)

10. Na fórum neumisťujte (neuploadujte) warezz, nelegální software a cracknuté aplikace. Nejednejte v rozporu se zákony ČR a dodržujte i etická pravidla.

11. Pokud se vám líbí obsah fóra a rádi byste se o něj podělili s ostatními, prosím nasdílejte jim link. Nikdy nestahujte soubory a neumisťujte je na jiné stránky. Zároveň nikdy nekopírujte zde umístěné texty a nešiřte je na další stránky, servery a fóra. Budeme vždy rádi, pokud na daný obsah/příspěvek umístíte jen odkaz.

12. Prosím neumisťujte zde odkazy na jiná fóra o mobilních telefonech. Konkurence nám nevadí, ale nechceme ji podporovat.

13. Tlačítko Citovat používejte s rozumem, citujte pouze příspěvek, který není umístěn přímo nad vaší reakcí, Zkracujte, citujte pouze nejnutnější text, aby jste předešli zaplevelení textem.

14. Používejte minimum grafiky, šetřete i textem. Berte v potaz, že mnoho uživatelů fóra přistupuje přes mobilní telefon, tedy často draze a pomalu.

15. Podpis smí obsahovat pouze základní text v délce 80 znaků ve dvou řádcích a pouze jeden smajlík nebo jeden grafický prvek do velikosti 350 x 20px. Viz pravidlo 14. Upřednostňujeme textový podpis černým písmem, který zlepší přehlednost celého fóra a zrychlí načítání.

16. Příspěvky jsou bez předchozího upozornění editovány nebo i mazány, aby zůstala zachována kontinuita témat a i ostatní čtenáři v tématech nalezli potřebné informace. Proti vymazání příspěvku není odvolání. Zejména se mažou nesouvisející příspěvky, flame, děkování a soukromé prosby. To vše prosím směřujte k soukromým zprávám.

17. Nepište více příspěvků pod sebe. Pokud chcete ještě něco dodat, použijte tlačítko Upravit.

Sledujte prosím sekci pravidel.
Děkujeme!
myLUMIA.cz
můj svět, moje Lumia

Zpět na “Pravidla, o fóru, jste zde poprvé?”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host