Pohled uživatelů na X6

Radas
Bronzový člen
Přístroj: Nokia E7
Kontaktovat uživatele:

Pohled uživatelů na X6

Příspěvekod Radas » 25 dub 2010, 18:42

Zdravím dávám zde první mé pocity z nokie X6 16G,kterou jsem si pořídil v pátek. Telefon je v celku svižný nejvíce mě zaujala výborná reakce na dotyk prstem je dost citlivý na jakýkoli přehmat.Ovšem nemám s tím problém měl jsem aplle Iphone.Co se týče konstrukce tak jsem nic nenašel plasty sedí pěkně je pravda,že kryt baterie by mohl být o něco masivnější pro ty co často přehazují sim karty to bude problém.Co mi trochu vadí:nemohu nastavit ke kontaktům foto přes celý display :lol:
Nokia E7-Symbian Belle hack Norton Security
Lionek
Člen fóra
Přístroj: Nokia N8 silver
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohled uživatelů na X6

Příspěvekod Lionek » 29 dub 2010, 22:21

Taky přidám první postřehy. Na X6 jsem přešel z N73, takže jsem ze všeho zatím nadšený. Krásně čitelný displej, reaguje skvěle i přes ochrannou fólii, kterou jsem pro jistotu nalepil. Oproti N73 rychlé odezvy, rychlé spouštění aplikací, žádné problémy s velikostí RAM. Výdrž akumulátoru nemůžu objektivně posoudit, protože telefon zatím skoro nepustím z ruky. Jediné, co mě překvapilo - po vypnutí telefonu a vyjmutí akumulátoru si nepamatuje datum a čas. Nevím, jestli je to jen u mého kusu - prosím někoho, kdo X6 má, o vyzkoušení. Díky.
playman
Zlatý člen
Přístroj: Lumia 925
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod playman » 30 dub 2010, 14:17

na mě působila X6 jako mírně vylepšená 5800XM v novém kabátku a s jiným (záměrně nepíšu lepším) displejem
Still believe in Nokia - Lumia 925 White
Radas
Bronzový člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radas » 03 kvě 2010, 07:03

Je to tak to výjmutí akumulátoru si nepamatuje čas.Zas na druhou stranu jak často ji vytahujem?jinak baterie vydrží v mém případě nějaké 3 dny a to při neustálém používání bluethot v autě s parrot ck3100.Jinak jsem ještě nepřišel na to jak dostat celou fotku při přijetí hovoru na celý display a můj další problém je příjem GPS!osobně preferuji Garmina a zde je dostatečný příjem za cca 8min u N86 to bylo do 20 sec. :ugeek:
libca
VIP člen
Přístroj: 5800XM, N96, 3200 :)

Příspěvekod libca » 03 kvě 2010, 18:17

Oběma se vám při vytáhnutí baterie a opětovném zadělání telefon ptá na datum a čas? To by určitě dělat nemělo. Co si pamatuji ještě z N73, tak komu tohle telefon dělal, tak byl nějaký problém s paměťovým čipem, který měl toto na starosti a jeho napájením :roll:
Nokia 5800XpressMusic Blue + 8GB Nokia MicroSD
Používejte funkci HLEDAT a dívejte se kolem sebe. Je zbytečné mít zde několikrát jednu a tu samou věc. :)
Radas
Bronzový člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radas » 04 kvě 2010, 16:10

Někde v článku iDnes jsem o tomto problému četl rád bych ho sem dal ,ale nemůžu to najít je tam psané,že po výjmutí baterie se musí znovu nastavovat datum a čas tak to bude asi problém všech X6 :evil:
Lionek
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Lionek » 04 kvě 2010, 17:15

Tak jsem ještě testoval. Když jsem baterku vytáhl na cca 10 vteřin, hodiny zůstaly nastavené. Po vytažení na 30 vteřin je bylo potřeba nastavit. Ale problém v tom nevidím, jak píše Radas, jednou jsem zasunul SIM, nastavil hodiny a hotovo ;)
Jinak s telefonem zatím absolutní spokojenost, folii z displeje už jsem sundal :mrgreen: , displej bez ní je ještě citlivější. Když je z tvrzeného skla, tak se snad nepoškrábe. Výdrž na jedno nabití je u mě asi 3 dny, ale denně asi 2 hodiny připojení přes wifi a pořád se v telefonu vrtám. Myslím, že při použití jen na volání a SMS by týden vydržel.
Radas
Bronzový člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radas » 04 kvě 2010, 17:41

Co mohu doporučit z mé vlastní zkušenosti pořiďte si na display folii od firmy ZAGG(invisible SHIELD)výroba USA drží super a na dotyk to nemá absolutně žádný vliv
Lionek
Člen fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Lionek » 08 kvě 2010, 18:01

Díky za tip, o té folii jsem ještě neslyšel, ale teď si o ní čtu samou chválu. Zkusím se po ní podívat. Displej zatím bez škrábnutí, ale mám o něj trochu strach, vždycky jsem měl na telefonech folii a displeje byly jako nové. Bez folie se cítím nesvůj :mrgreen:
Teď jsem nahrál nový software telefonu V20.0.005. Nevím, co přináší nového, zatím jsem postřehl jen automaticky se skrývající menu ve webovém prohlížeči (což vítám, nemusím ručně přepínat na zobrazení přes celou obrazovku), přibyla aplikace Shazam.
Radas
Bronzový člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radas » 08 kvě 2010, 19:03

taky jsem sosnul aktua.ted se ,ale snažím maximalně rozjed navigačku od nokie a ruzné srandy co tento kousek zvládné

Zpět na “Nokia X6”